Domovská stránka > Aktuality > Projekt hezký český domov

Projekt hezký český domov

Projekt HEZKÝ ČESKÝ DOMOV vznikl v roce 2005. Je to snaha českého výrobce pokusit vystavět bariéru české kvality proti levným a nekvalitním dovozům ze zahraničí (především z Polska), kterými místní trh zahlcují různí dovozci ve spolupráci s obchodními řetězci. Hlavním cílem projektu je poskytnout konečnému zákazníkovi alternativu a skutečnou možnost výběru.

Kvalitní výrobky mohou nabízet pouze kvalitní a proškolení prodejci (HOBBYT NÁBYTEK, AKSAMITE NÁBYTEK, LIVING STYLE, N-BYT NEUMAN, BALÁČOVÁ NÁBYTEK, NOMA NÁBYTEK, DŮM NÁBYTKU FAJNA, BOSPOL DŮM NÁBYTKU, NÁBYTEK TB SEMILY, NÁBYTEK HARMONIE, NÁBYTEK LINEA, NÁBYTEK ANKE, M-CENTRUM, NÁBYTEK HLOBIL, NÁBYTEK AMBRA, NÁBYTEK JELEN, NÁBYTEK JIKOS, NÁBYTEK KLUKA, NÁBYTEK KOSAŘOVI, NÁBYTEK LEGÁTO, NÁBYTEK M BYT, NÁBYTEK MERREL, NÁBYTEK MOTIV, NOVÝ BYT, NÁBYTEK BLANSKO, NÁBYTEK PARDUBICE, NÁBYTEK PAMAX, NÁBYTEK POHODLÍ, NÁBYTEK ROLI, NÁBYTEK ŘEPOV, NÁBYTEK SALIT, NÁBYTEK SEKTOR, NÁBYTEK SLAVÍK, NÁBYTEK STYL, NÁBYTEK TANNE, NÁBYTEK TVRZNÍKOVÁ, NÁBYTEK U KOZŮ, NÁBYTEK VALTEROVÁ, NÁBYTEK DODEX, NÁBYTEK HAPEN), pro které není zbožíznalství španělskou vesnicí, ale samozřejmým doplňkem fundované nabídky.

V obchodech zapojených do projektu HEZKÝ ČESKÝ DOMOV najde zákazník přívětivé profesionály, kteří mu poradí a pomohou. Nedílnou součástí projektu HEZKÝ ČESKÝ DOMOV je propagační letáková akce, která umožňuje zákazníkovi snadnou orientaci v nabídce. Akce probíhá dvakrát ročně, na jaře a na podzim, formou roznosu letáků přímo zákazníkům.
 
Leták ke stažení:
AKSAMITE spol. s r.o., Liderovice 1, 391 37 Chotoviny, odbyt@aksamite.cz, +420 381 200 666
Zobrazení pro mobil / Klasické zobrazení