Domovská stránka > Proč Aksamite > Neomezený výběr látek i kůží
O nás Vlastní výroba a vývoj Prodloužená záruka Pozáruční servis Neomezený výběr látek i kůží Jak správně vybrat

Neomezený výběr látek i kůží

V současné době máme do vzorníku zařazeno několik stovek všech možných barev, vzorů, materiálů, … Používáme potahové látky jak tuzemských, tak zahraničních producentů. V poslední době jsou velmi oblíbené ty s protišpinivou úpravou. Mezi nejoblíbenější látky patří zajisté španělské luxusní potahové látky z exkluzivní kolekce Aksamite, které jsou již z výrobního procesu opatřeny značkovou protišpinivou úpravou Aquaclean.

látky_1J6A2561
nitě_MG_6469
šití_1J6A2651
Technologie v tomto směru postoupila velmi kupředu. To, že kapalina po látce klouže a vůbec na ní neulpívá už dnes nikoho nepřekvapí. Některé naše potahové látky ale můžete třeba pomalovat propisovací tužkou nebo umazat hořčicí a vzniklé znečištění odstraníte velmi jednoduše čistým hadříkem a vlažnou vodou. Jako pro výrobce pro nás není žádný problém vyrobit sedačku i z jakékoli jiné látky, která by se Vám líbila. Návaznosti vzorů a ostatní problémy s tím spojené jsou již předem vyřešeny, neboť používáme nejmodernější technologii počítačem řízeného, laserového, střihacího stolu.
střh_1J6A2600
střih_1J6A2605
střih_1J6A2611

I přes nejmodernější technologie zůstává při výrobě čalouněného nábytku prioritou ruční práce.

To platí především pro luxusní kožené sedací soupravy. Kůže je tak specifický materiál, že i nadále musí být stříhána ručně, a to nejzkušenějšími pracovníky.

střih_kůže_1J6A2510
ruční střih kůže_1J6A2514
čalounění_1J6A2503
AKSAMITE spol. s r.o., Liderovice 1, 391 37 Chotoviny, odbyt@aksamite.cz, +420 777 124 236, @aksamite
Nastavení cookies
Zobrazení pro mobil / Klasické zobrazení