Domovská stránka > Návody a údržba > Ošetřování > Rozkládání
Seznámení Výběr a nákup Převzetí zboží Stěhování Rozmístění v interiéru Ošetřování Čeho byste se měli vyvarovat Co byste měli vědět Běžné vlastnosti čal. výrobků Úprava potahu po sezení Tuhost sedáků Polohovací opěrky a područky Odrazy světla Trvanlivost barev Servis Vývoj Tolerance Vlastnosti některých řešení Garance Upozornění

Rozkládání

Při použití rozkládacího lůžka ho povlečte nebarveným prostěradlem. Použité lůžko je nutné větrat zhruba stejnou dobu, jakou se na něm spalo. Je to zvlášť důležité při několikadenním užívání. V případě, že se bude lůžko takto využívat, dochází k extrémnímu namáhání zvlášť potahu, k jeho vytahování.

Působením potu může dojít ke změnám jeho barevnosti a k estetické újmě sedačky. To se týká obecně celé kategorie rozkládacích pohovek. I ta nejdražší látka a nejkvalitnější kůže se zachová stejně jako prostěradlo na Vaší posteli. Proto je třeba zvážit, k jakému účelu bude náš výrobek sloužit. V případě, že se z jakéhokoliv důvodu nevyhnete nutnosti dlouhodobě lůžko užívat, doporučujeme přikoupit cca 5 - 7 cm silnou matraci a tou ložní plochu přikrýt.  Stejné pravidlo platí i pro soupravy, které lze využívat pro každodení spaní. Stále se jedná o sedací soupravu, která má však rozklad přizpůsobený tomu aby odolával každodenímu rozkládání a zatěžování. Jelikož se jako lůžko využívají také designové prvky soupravy je třeba počítat s tím, že jednotlivé plochy na sebe nemusí přesně navazovat a mohou zde být výškové odchylky (viz. odstavec Tolerance).
AKSAMITE spol. s r.o., Liderovice 1, 391 37 Chotoviny, odbyt@aksamite.cz, +420 777 124 236, @aksamite
Nastavení cookies
Zobrazení pro mobil / Klasické zobrazení