Domovská stránka > Návody a údržba > Tolerance
Seznámení Výběr a nákup Převzetí zboží Stěhování Rozmístění v interiéru Ošetřování Čeho byste se měli vyvarovat Co byste měli vědět Běžné vlastnosti čal. výrobků Úprava potahu po sezení Tuhost sedáků Polohovací opěrky a područky Odrazy světla Trvanlivost barev Servis Vývoj Tolerance Vlastnosti některých řešení Garance Upozornění

Tolerance

Sedací souprava je specifický typ výrobku, u kterého jsou běžné tolerance některých parametrů. Rozměry jsou uváděny vnější, s tolerancí 50mm/díl. Navazování linií u solitérních výrobků má povolenou toleranci 30mm, u spojovaných (rohových) výrobků 40mm.

Ne vždy je možné docílit navazování vzoru na potahu. Spasování pruhů a složitých vzorů vyžaduje jiné skládání střihu s nižší výtěžností, … Tvarované panely potahu jsou běžně zvrásněné a toto zvrásnění nemusí být pravidelné. Tato nepravidelnost není vadou. Odstíny potahových materiálů a dřevěných doplňků, zveřejněné na internetu nebo v letácích jsou pouze orientační. Potahové látky mají běžně drobné barevné odchylky jednotlivých výrobních šarží, a proto není možno zaručit barevnou shodu u doobjednávek.

Doplňky a dekorační součásti z mořeného masivního dřeva vykazují rovněž mírné odchylky v odstínu. Na požádání (po dodání vzoru) jsme schopni dodat odstín dle vašich představ.  
AKSAMITE spol. s r.o., Liderovice 1, 391 37 Chotoviny, odbyt@aksamite.cz, +420 777 124 236, @aksamite
Nastavení cookies
Zobrazení pro mobil / Klasické zobrazení