Domovská stránka > Návody a údržba > Stěhování
Seznámení Výběr a nákup Převzetí zboží Stěhování Rozmístění v interiéru Ošetřování Čeho byste se měli vyvarovat Co byste měli vědět Běžné vlastnosti čal. výrobků Úprava potahu po sezení Tuhost sedáků Polohovací opěrky a područky Odrazy světla Trvanlivost barev Servis Vývoj Tolerance Vlastnosti některých řešení Garance Upozornění

Stěhování

Největším rizikem pro Vaši sedačku je stěhování a manipulace. Tyto činnosti tedy provádějte velmi opatrně, zjednejte si dostatečný počet náležitě způsobilých osob a nepřeceňujte své síly. Všechny expedované sedačky jsou zabalené v ochranné folii a exponované části jsou kryty zesílenou lepenkou.

Pokud kontrola při převzetí probíhá v prodejně a sedačka je následně expedována do místa určení, je třeba jí do obalů opět zabalit. Ze všech rozkládacích pohovek lze těžký mechanismus vyjmout a tím podstatně snížit hmotnost stěhovaného kusu. Sedačky jsou navrženy tak, aby prošly 80cm širokými dveřmi, nicméně je nutné, aby za nimi bylo místo k protočení pohovky.

Při protáčení pohovky dveřmi zajistěte, aby neležela celou vahou na bočnici, velmi snadno dojde k sedření potahové látky i přes ochrannou fólii. 
AKSAMITE spol. s r.o., Liderovice 1, 391 37 Chotoviny, odbyt@aksamite.cz, +420 777 124 236, @aksamite
Nastavení cookies
Zobrazení pro mobil / Klasické zobrazení