Domovská stránka > Návody a údržba > Seznámení
Seznámení Výběr a nákup Převzetí zboží Stěhování Rozmístění v interiéru Ošetřování Čeho byste se měli vyvarovat Co byste měli vědět Běžné vlastnosti čal. výrobků Úprava potahu po sezení Tuhost sedáků Polohovací opěrky a područky Odrazy světla Trvanlivost barev Servis Vývoj Tolerance Vlastnosti některých řešení Garance Upozornění

Seznámení

Sedací souprava je výrobek s vysokým podílem ruční práce. Je zhotovena obvykle z dřevěné či kovové kostry, měkkých výplňových materiálů a kvalitních potahových látek či kůží. Ruční práce a Vámi zvolený materiál dává každé soupravě punc originality a luxusu.

Použité materiály jsou testovány v akreditovaných zkušebnách a splňují parametry a normy doporučené pro čalounění používané v domácnosti. Aby mohla být zaručena vysoká kvalita při rozumných cenách, jsou u společnosti Aksamite materiálové součásti jako rozkládací mechanizmy, kostry a i některé potahové látky, vyráběny ve vlastní režii.

Potřebné suroviny nakupujeme přímo v místě původu a zpracováváme je za pečlivé kontroly každého pracovního kroku v našich vlastních dílnách.  
AKSAMITE spol. s r.o., Liderovice 1, 391 37 Chotoviny, odbyt@aksamite.cz, +420 777 124 236, @aksamite
Nastavení cookies
Zobrazení pro mobil / Klasické zobrazení