Domovská stránka > Návody a údržba > Rozmístění v interiéru
Seznámení Výběr a nákup Převzetí zboží Stěhování Rozmístění v interiéru Ošetřování Čeho byste se měli vyvarovat Co byste měli vědět Běžné vlastnosti čal. výrobků Úprava potahu po sezení Tuhost sedáků Polohovací opěrky a područky Odrazy světla Trvanlivost barev Servis Vývoj Tolerance Vlastnosti některých řešení Garance Upozornění

Rozmístění v interiéru

Po umístění zboží na místo, které jste pro ně zvolili, zkontrolujte, zda se jednotlivé díly nehoupou. Pokud k tomu dojde, zkuste posunovat jednotlivé díly na jiné místo, dokud nenaleznete kýženou rovinu nebo podložte nožičky filcovou podložkou, která je k dostání v obchodech s bytovými doplňky. Tyto podložky rozhodně použijte v případě, že máte dřevěnou nebo korkovou lakovanou podlahu, abyste zabránili klouzání jednotlivých dílů a poškození podlahy.

Rovněž kolečka rozkládacích mechanizmů mohou podlahu poškodit. Radiátory ústředního topení musí být vzdáleny minimálně 30 cm od čalouněné sedačky. Neumísťujte sedací soupravu na místa, kam dopadá přímé sluneční světlo, dochází k vyblednutí potahových látek. Zvláště tmavší přírodní materiály jsou na přímé světlo velmi citlivé. Pokud máte hladkou podlahu, zabezpečte zejména rohové a funkční díly proti posunu aby nedošlo k deformaci nábytkové kostry, která se projeví vrzáním nebo ztrátou funkčnosti rozkládacího lůžka (z vyhnutých kolejnic jednoduše vypadne). 
AKSAMITE spol. s r.o., Liderovice 1, 391 37 Chotoviny, odbyt@aksamite.cz, +420 777 124 236, @aksamite
Nastavení cookies
Zobrazení pro mobil / Klasické zobrazení