Domovská stránka > Návody a údržba > Servis
Seznámení Výběr a nákup Převzetí zboží Stěhování Rozmístění v interiéru Ošetřování Čeho byste se měli vyvarovat Co byste měli vědět Běžné vlastnosti čal. výrobků Úprava potahu po sezení Tuhost sedáků Polohovací opěrky a područky Odrazy světla Trvanlivost barev Servis Vývoj Tolerance Vlastnosti některých řešení Garance Upozornění

Servis

Firma Aksamite, zajišťuje záruční a pozáruční servis veškerých svých výrobků. Servis se provádí v provozovně v Liderovicích. V rámci běžného servisu děláme všechny krejčovské a čalounické práce, výměnu výplňových pěn, opravy a zpevnění konstrukčních prvků.

Každý kus je na spodní straně označen unikátním číslem, ze kterého zjistíme všechny potřebné údaje pro případnou doobjednávku doplňků, látky nebo reklamaci, proto ho neodstraňujte. Na záručním listě je uvedeno složení potahové látky a symbol pro ošetřování.

Používejte pěnové čisticí prostředky určené na čalouněný nábytek. Po určité době dojde k opotřebení soupravy, nebo se jen okouká a rozhodnete se pro změnu ve vašem interiéru. Nabízíme přečalounění našich výrobků do nových potahových látek. Za zajímavou cenu dostanete zboží srovnatelné s novým.
AKSAMITE spol. s r.o., Liderovice 1, 391 37 Chotoviny, odbyt@aksamite.cz, +420 777 124 236, @aksamite
Nastavení cookies
Zobrazení pro mobil / Klasické zobrazení